• UWAGA: Strona dla osób w wieku 18+ NIE MASZ 18 lat - PROSIMY o jej opuszczenie!
  dla Niej - we dwoje - dla Niego

  Sexual Sensation  Sexual Sensation - Seksualne Szaleństwo. Długo nie zapomnicie tej nocy! Po długim dniu ciężkiej i stresującej pracy nie macie już na nic ochoty? Już kilka kropel może wzmocnić Wasze fantazje seksualne i pobudzić do działania.

  Sexual Sensation wyzwoli w Was dzikie instynkty - Nie będziecie chcieli się od siebie oderwać!

  Sexual Sensation to trwające wiecznie pożądanie, które rozpali Waszą namiętność i rozbudzi Wasze największe pragnienia!

  Gwarancja nocy długich pieszczot i nieskończonych orgazmów! Dzięki unikalnemu składowi, Sexual Sensation pomoże Ci się zrelaksować. Rozpala i stymuluje pożądanie.

  Sexual Sensation - składniki w 10ml:
  Aqua, 100mg L-Arginine, Oats (Avena Sativa), 50mg Ascrobic Acid (Vitaminium C) (83%DV)
  Cranberry(Vaccinium Macracarpon), Sodium Methyl Paraben, Sodium Ethyl Paraben, Sodium Propul Paraben, DV= Daily Value.  afrodyzjaki


  Składniki:
  L-Arginina - jest aminokwasem odpowiedzialnym za naszą sprawność fizyczną. Pomaga nam w produkcji energii w mięśniach, a także pełni istotną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co za tym idzie zapewnia sprawny metabolizm mięśni. Dodatkowo L-Arginina wspomaga krążenie. Naukowo udowodniono jej skuteczność w walce z niepłodnością u mężczyzn. Jest ona potrzebna do produkcji nasienia. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić erekcję prącia i może być użyteczna w przypadku zaburzeń wzwodu.
  Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

  Trawa Owsa - ta znana wszystkim bylina obfituje w saponiny, flawonidy, minerały oraz alkaloidy niezbędne do prawidłowej pracy systemu hormonalnego. Stosowana przy depresji, wyczerpaniach nerwowych i seksualnym osłabieniu, bezsenności i melancholii. Tłumi chęć palenia, stosowana także przy kaszlu, stanach zapalnych gardła, problemach z płucami, ale rownież przy reumatyzmie i przy tworzeniu się kamieni. Wzmacnia serce, szczególnie po atakach i operacjach serca. Możliwe skutki uboczne: nie są znane.

  Witamina C - pełni ważne funkcje w odporności organizmu, jest też przeciwutleniaczem, przeciwdziała starzeniu się skóry. Uszczelnia naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawia krążenie - także w miejscach intymnych. Możliwe skutki uboczne: brak.

  Żurawina - najbardziej znane są jej właściwości zapobiegania i leczenia infekcji moczowych i zapalenia pęcherza moczowego. Bywa stosowana również w przypadku cukrzycy typu 2, zespołu przewlekłego zmęczenia, szkorbutu, zapalenia opłucnej i raka.
  Możliwe skutki uboczne: jest raczej bezpieczna, ale w dłużych ilościach może powodować lekkie podrażnienie żołądka i biegunkę. Zażywanie regularnie dużych ilości może powodować kamicę nerkową. Zawiera kwas salicydowy (podobnie do aspiryny), nie należy stosować w przypadku alergii na kwas salicydowy. Zawierają szczawiany - w przypadku kamicy nerkowej należy skonsultować z lekarzem.
   

  orgazm control

  0 komentarze:

   

  Popularne:


  Udostępnij:  Tweetnij