• UWAGA: Strona dla osób w wieku 18+ NIE MASZ 18 lat - PROSIMY o jej opuszczenie!
  dla Niej - we dwoje - dla Niego

  Love Drops Dirty Dancing  Spanish Love Drops Dirty Dancing - mocne orgazmy i ostry seks w zasięgu ręki! Badania wykazały, że u ponad 85% kobiet i 75% mężczyzn zażywających Spanish Love Drops Dirty Dancing ochota na seks zwiększa się kilkukrotnie!

  Starannie dobrana receptura pomaga pobudzać zakończenia nerwowe oraz błony śluzowe układu płciowego. Działa jak hiszpańska mucha! Środek rozpuszczamy w napoju, czas reakcji w zależności od organizmu około 20-30 minut.

  Rezultaty! Afrodyzjak działający na libido u mężczyzn i kobiet - efekty o których marzyliście! Pomaga łagodzić stany depresyjne i stany apatii. Nareszcie, doznania seksualne mogą stać się znacznie intensywniejsze! Popraw swoje libido oraz wrażliwość i chęć na dotyk w miejscach intymnych.

  Rekordowa sprzedaż! Prezentowany afrodyzjak osiągnął rekordową sprzedaż. Produkt ten dopuszczony jest w Polsce do sprzedaży pozaaptecznej i jest w pełni bezpieczny. Stosowany w celu zwiększania potencji i popędu seksualnego, zawiera L-Argininę - aminokwas odpowiedzialny za produkcję energii i wspomagający krążenie.

  Chcecie przeżyć coś nowego? Dzięki Dirty Dancing zawładnie Wami niewygasająca ochota na wzajemne pieszczenie się i namiętny dotyk. Dzięki Dirty Dancing każde muśnięcie wywoła w Was falę pożądania!

  Specjalny skład tych kropli stymuluje narządy, dzięki czemu mogą stać się bardziej czułe na każdy, nawet najmniejszy dotyk. To doprowadzi Was na szczyt Największej Rozkoszy i to wielokrotnie! Sprawi, że nie będziecie chcieli wyjść z łożka!!! Dirty Dancing wzmaga także popęd czeka Cię długa, nieprzespana noc i ostry seks. Produkt jest idealny, by zerwać w wszechogarniającą rutyną i przeżyć chwile największej ekstazy.

  Skład:
  L-Arginina  - jest aminokwasem odpowiedzialnym za naszą sprawność fizyczną. Pomaga nam w produkcji energii w mięśniach, a także pełni istotną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co za tym idzie zapewnia sprawny metabolizm mięśni.
  Dodatkowo L-Arginina wspomaga krążenie. Naukowo udowodniono jej skuteczność w walce z niepłodnością u mężczyzn. Jest ona potrzebna do produkcji nasienia. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić erekcje prącia i może być użyteczna w przypadku zaburzeń wzwodu. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.


  Witamina C - pełni ważne funkcje w odporności organizmu, jest też przeciwutleniaczem, przeciwdziała starzeniu się skóry. Uszczelnia naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawia krążenie - także w miejscach intymnych. Możliwe skutki uboczne:  brak.

  Możliwe skutki uboczne:
  Może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

  Spanish love drops dirty dancing - ingredients per 2ml: 
  Aqua, 26mg L-Arginine, 9,4mg Vitaminium C (16%DV), Sodium Methyl Paraben, Sodium Ethyl Paraben, Sodium Propul Paraben, DV = Daily Value.
  afrodyzjaki


  powiększanie piersi

  0 komentarze:

   

  Popularne:


  Udostępnij:  Tweetnij